Domov / Kontakti

Kontakti

  • Direktorica:
    dr. Petra Bole

  • 04 53 20 520, 031 540 480

  • petra.bole@mro.si
  • Računovodkinja:
    Darja Erman
  • 04 53 20 520

  • darja.erman@mro.si

  • Muzejska pedagoginja in najave skupin:
    Jerneja Jelovčan Koselj
  • 04 53 20 520

  • mro@mro.si

  • Čebelarski muzej 

  • Linhartov trg 1
    4240 Radovljica
  • Kustodinja:
    Verena Štekar-Vidic
    04 53 20 526, 04 53 20 520; verena.vidic@mro.si

  • Mestni muzej 

  • Linhartov trg 1
    4240 Radovljica
  • Kustodinja:
    Katja Praprotnik
    04 53 20 528, 04 53 20 520; katja.praprotnik@mro.si

  • Galerija Šivčeva hiša 
  • Linhartov trg 22
    4240 Radovljica

  • Kustodinja: Barbara Boltar
    04 62 00 263; barbara.boltar@mro.si

  • Vodnica: Nadja Gartner Lenac
    04 53 20 523; nadja.gartner.lenac@mro.si

  • Kovaški muzej Kropa
  • Kropa 10
    4245 Kropa

  • Kustodinja: Saša Florjančič
    04 53 37 201, 04 53 20 520; sasa.florjancic@mro.si

  • Vodnik: 04 53 37 200, 04 53 20 520
    Najave skupin: kovaski.muzej@mro.si

  • Muzej talcev 
  • Begunje na Gorenjskem 55
    4275 Begunje na Gorenjskem
  • Vodnik:
    Svetislav Kostov
    04 53 33 790, 04 53 20 520; mro@mro.si

  • Muzejska dokumentalistka 

  • mag. Tita Porenta
    04 53 20 527, 04 53 20 520; tita.porenta@mro.si

Uradne ure za uporabnike muzejskega in galerijskega gradiva so pri kustosinjah (po vnaprejšnjem dogovoru) ob torkih, sredah in četrtkih med 9.00–12.00.

Za uporabnike gradiva Muzeja talcev (muzejska zbirka) so uradne ure na upravi Muzejev Radovljiške občine (po vnaprejšnjem dogovoru) ob torkih med 9.00–12.00.