Zaposleni

  • Direktorica:
    dr. Petra Bole: 04/53 20 520, 031/540 480, petra.bole@mro.si
  • Računovodkinja:
    Darja Erman: 04 532 05 20, darja.erman@mro.si
  • Muzejska pedagoginja in najave skupin:
    Jerneja Jelovčan Koselj: 04/53 20 520, mro@mro.si
Čebelarski muzej v Radovljici

ČEBELARSKI MUZEJ | MUZEJI RADOVLJIŠKE OBČINE
Linhartov trg 1
4240 Radovljica

  • Kustodinja:
    Verena Štekar-Vidic:  04/532 05 26, 04/53 20 520, verena.vidic@mro.si
Mestni muzej Radovljica

MESTNI MUZEJ | MUZEJI RADOVLJIŠKE OBČINE
Linhartov trg 1
4240 Radovljica

  • Kustodinja:
    Katja Praprotnik: 04/532 05 28, 04/53 20 520, katja.praprotnik@mro.si
Šivčeva Hiša v Radovljici

GALERIJA ŠIVČEVA HIŠA | MUZEJI RADOVLJIŠKE OBČINE
Linhartov trg 1
4240 Radovljica

  • Kustodinja:
    Barbara Boltar, 04/620 02 63 barbara.boltar@mro.si
  • Vodička:
  • Nadja Gartner Lenac, 04/532 05 23, nadja.gartner.lenac@mro.si
Kovaški muzej Kropa

KOVAŠKI MUZEJ | MUZEJI RADOVLJIŠKE OBČINE
Kropa 10
4245 Kropa

  • Kustodinja:
    Saša Florjančič, 04/533 72 01, 04/53 20 520, sasa.florjancic@mro.si
  • Vodič:
    04/533 72 00, 04/53 20 520
    najave skupin: kovaski.muzej@mro.si
Muzej Talcev - Begunje na Gorenjskem

MUZEJ TALCEV | MUZEJI RADOVLJIŠKE OBČINE
Begunje na Gorenjskem 55
4275 Begunje na Gorenjskem

  • Vodič:
    Svetislav Kostov, 04/533 37 90, 04/53 20 520, mro@mro.si
Muzejska dokumentalistka:

mag. Tita Porenta, 04/532 05 27, 04/53 20 520, tita.porenta@mro.si

 

Uradne ure za uporabnike muzejskega in galerijskega gradiva so pri kustosinjah (po vnaprejšnjem dogovoru) torek, sreda, četrtek: 9–12

Za uporabnike gradiva Muzeja talcev (muzejska zbirka) so uradne ure na upravi MRO (po vnaprejšnjem dogovoru) ob torkih 9–12.

 

Comments are closed.